Російські терористи продовжують знущатися над цивільним населенням на пунктах пропуску

Сьогодні відповідно до рішення уряду діють обмеження на перетинання «лінії розмежування» в контрольних пунктах в’їзду-виїзду. Перетнути «лінію розмежування» можна лише за окремим рішенням Командувача Об’єднаних сил, але це не гарантує особі успішний перетин «лінії розмежування» на блокпосту терористів. Про це інформує пресслужба ДПСУ.

“Відповідно до розпорядження Командувача операції Об’єднаних сил з 1 червня всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування переходять на літній графік роботи – з 6:00 до 20:00. Водночас, у зв’язку із урядовим рішенням щодо продовження загальнодержавного карантину до 22 червня, обмеження на перетинання лінії розмежування в КПВВ продовжують діяти”, – повідомили в Держприкордонслужбі.

Перетнути лінію розмежування можна лише за окремим рішенням Командувача об’єднаних сил при надзвичайних обставинах гуманітарного характеру.

Проте, наявність важливих життєвих обставин і позитивного рішення Командувача Об’єднаних сил на пропуск, аж ніяк не гарантує успішного перетину «лінії розмежування», бо  російські найманці можуть розвернути громадян у так звану “сіру зону”. Останній такий випадок мав місце сьогодні, 25 травня 2020 року, – зазначають прикордонники.

За даними ДПСУ, через КПВВ “Станиця Луганська”, за окремим рішенням Командувача Об’єднаних сил, на вихід до ТОТУ прикордонники оформили громадянку України. Через деякий час військовослужбовці Луганського прикордонного загону вже забезпечували повернення жінки на контрольовану територію.

“Під час спроби перетину лінії розмежування в бік ТОТ України нашу співвітчизницю зупинили проросійські бойовики та змусили йти геть без пояснення причин”, – зазначили в ДПСУ.