Чоловік здивував прикордонників колекцією дійсних паспортів

Учора, біля кордону з Російською Федерацією поблизу селища Мілове на Луганщині, прикордонний наряд зупинив для перевірки документів чоловіка.

 

На вимогу прикордонників чолов’яга надав, увага, три паспорти, видані на різні імена одній і тій самій особі (на фото) з однаковою датою народження: внутрішній паспорт громадянина України та два закордонні паспорти громадянина РФ. Коли прикордонники продовжили встановлення особи затриманого, то чоловік надав правоохоронцям ще два паспорти громадянина України для виїзду за кордон, що знаходилися в нього вдома. Вони також містили різні установчі дані але містил одне й те саме фото затриманої особи.

Перевіривши паспортні документи правоохоронці встановили, що ВСІ ПАСПОРТИ СПРАВЖНІ (!!!) та отримувалися громадянином кілька разів після зміни прізвища та імені. 

Встановивши нарешті особу чоловіка прикордонники притягнули його до адміністративної відповідальності за порушення правил прикордонного режиму.

Після цього порушника передали співробітникам Національної поліції для прийняття щодо нього правового рішення за компетенцією.