Російські окупаційні війська продовжують вести обстріли позицій ЗСУ та звинувачують їх у порушенні режиму припинення вогню

  14 квітня 2021 року було зафіксовано вісім порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.

 

  Зокрема, неподалік населених пунктів СВІТЛОДАРСЬК та ЗОЛОТЕ-4, російські загарбники обстріляли позицій наших захисників із автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів, а біля ПІСКІВ – зі стрілецької зброї.

 

  У напрямку н.п. НЕВЕЛЬСЬКЕ ворог вів вогонь з підствольних гранатометів та стрілецької зброї, а біля селища БЕРЕГОВЕ – з великокаліберних кулеметів.

 

  У районі н.п. МАЙОРСЬК рашисти двічі здійснили дистанційне мінування позицій ЗСУ з ручних протитанкових гранатометів мінами ПОМ-2.

 

   Поблизу ПАВЛОПОЛЯ було зафіксовано проліт ворожого БПЛА «Орлан-10» з перетином лінії розмежування. Засобами РЕБ ЗСУ подальше використання ворогом БПЛА було припинено.

 

  Станом на 7 годину ранку, 15 квітня, обстрілів з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

 

Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України немає.

 

  Українська сторона СЦКК повідомляє, що збройні формування Російської Федерації та її найманці, ігноруючи досягнуті в  Мінську домовленості, продовжують роботи з дообладнання старих та облаштування нових оборонних позицій. 14 квітня 2021 року,  передовими підрозділами Збройних Сил України зафіксовано кілька випадків проведення інженерних робіт окупантами.

 

  Так, неподалік населеного пункту КРУТА БАЛКА Донецької області, двічі зафіксовано інженерні роботи із застосуванням окопних зарядів, які проводилися із просуванням у бік підрозділів українських захисників. Ще по одному випадку інженерного обладнання зафіксовано на території Донецького аеропорту та поблизу населеного пункту ЗОЛОТЕ-5.

 

  Про факти порушень Українська сторона СЦКК оперативно повідомила СММ ОБСЄ.

 

  Пресслужба Об’єднаних сил наголошує, що Збройні Сили України неухильно дотримуються досягнутих домовленостей щодо припинення вогню та є послідовними у виконанні взятих на себе зобов’язань.

 

Нагадуємо: