Російська воєнщіна провела військові навчання в басейні Чорного моря

  “Російська воєнщіна” провела військові навчання в Чорному морі із залученням близько 10 літаків, а також кораблів ЧФ РФ. Під час навчань два винищувачі РФ тренувалися “завдавати удари по надводних цілях противника в акваторії моря”. Про “нагнітання напруження” росіянами в регіоні повідомила Телеграфна Агенція Радянського Союзу (ТАРС).

 

  “Екіпажі винищувачів Су-27СМ3 та Су-30М2 зі складу змішаного авіаційного сполучення Південного військового округу, дислокованого в Краснодарському краї, виконали навчально-тренувальні польоти над акваторією Чорного моря”, – йдеться в повідомленні.

 

Патрульний корабель «Дмитро Рогачов», проекту 22160 типу «Василь Биков», у Севастополі

  Відомо, що до навчань були залучені патрульний корабель типу “Василь Биков” та малі протичовнові кораблі “Касімов” та “Єйськ”. Вказано, що особливістю даного етапу навчально-тренувальних польотів було відпрацювання спільних дій при “завданні удару”.

 

  Разом з тим зазначається, що льотчики винищувачів під час навчань “відпрацювали завдання щодо відсічі нападу повітряного супротивника” на російську військово-морську базу. Також вони “практикувалися” у виконанні складного пілотажу, тактичних прийомів з перехоплення та атаки повітряних цілей, протидії радіоелектронним засобам противника.