Російська пропагандистка Марина Овсяннікова потрапила до бази Миротворець

  До бази “Миротворець” потрапила саме та Марина Овсяннікова, яка 14 березня 2022 року під час випуску новин на “Першому каналі” забігла за спину ведучої Катерини Андрєєвої, тримаючи в руках плакат із написом: “No war. Зупиніть війну. Не вірте пропаганді. Тут вам брешуть. Russians against war”. Овсяннікова кілька разів вигукнула: “Зупиніть війну. Ні війні”, – після чого в прямий ефір перемкнули на сюжет.

 

  І після такого відвертого “антипутінського” демаршу починається серія дуже “дивних” подій. Після інциденту Овсяннікову затримали і, за її словами, допитували протягом 14 годин та не допускали до неї адвоката. 15 березня Останкінський райсуд Москви оштрафував Овсяннікову на 30.000 рублєй, але не за її появу в кадрі (!!!) під час прямого ефіру, а “за заклики до участі в неузгоджених демонстраціях”, які містилися у відеозверненні, записаному напередодні (!!!) “появи в кадрі”.

 

  17 березня Овсяннікова сама (!!!) звільнилася з телеканалу через “незгоду із редакційною політикою каналу”. Потім вона без перешкод (!!!) виїхала до Німеччини, де 11 квітня, майже одразу, “влаштувалася працювати” в концерн “Axel Springer” позаштатним співробітником, який має висвітлювати для газети “Die Welt” і новинного телеканалу “Welt” події на Росії та в Україні. І все це в Путінській Росії, де люди надовго “зникають” лише за спробу організації “одіночного пікєта”. 

 

Овсянникова собиралась приехать в Киев с пресс-конференцией и лекциями

  З 30 травня по 03 червня 2022 рку Марина Овсяннікова вирішила здійснити “турне” Україною. І не за просто так. Вона збиралася під час візиту до Києва 01 червня дати прес-конференцію про те, “як працює російська пропаганда”, а й наполегливо домагалася зустрічі із студентами з Навчально-наукового інституту журналістики КНУ, щоб розповісти їм про “сучасні стандарти журналістики”. Про це повідомило “Громадське радіо”.

 

  Те,  що Марину Овсяннікову  спеціально відправили з Росії в “командировку” до Європи, стало зрозуміло після того, як вона почала просувати наративи Кремля про необхідність пом’якшити санкції, запроваджені проти Росії, бо “прості люди не повинні страждати”.

 

   Даний кремлівський наратив був запущений приблизно в другій половині березня 2022 року і активно просувається не тільки російською пропагандою, а й “консервами” Москви в країнах Європи.

 

  Останні 2 місяці Марина Овсяннікова систематично і послідовно теж його ретранслює на європейську аудиторію.