Марна справа намагайтеся зрозуміти Росію, більш того – довіряти

  Практично всі західні обивателі звикли до того, що коли уряд їхньої країни щось пообіцяв і почав робити, то він це зробить. У випадку з путінською Росією все працює зовсім “інакше”. Одночасно вам можуть представити реалізацію кількох прямо протилежних рішень з одного і того ж питання.


  Так, депутат Держдуми РФ та претендент на вакантне місце Жириновського Слуцький заявив, що референдум про входження «ДНР», «ЛНР» та Херсонської області до складу РФ може пройти одночасно вже у липні, і питання практично вирішене.

Депутат Держдуми РФ Слуцький

  І в цей же час Пєсков заявляє, що проведення референдуму про входження Донбасу в РФ у нинішніх умовах навряд чи можливе, оскільки спочатку потрібно забезпечити “безпеку” республік. Постачання іноземного озброєння в Україну істотно змінюють ситуацію в несприятливий бік, стверджує Пєсков (на фото) даючи зрозуміти, що Путін ” в курсі”.

 

Такий різнобій думок далеко не останніх чиновників в кремлівській ієрархії  пов’язаний з тим, що президент РФ Володимир Путін дуже “оригінально” підходить до прийняття рішень. Він практично завжди дає розпорядження підготувати кілька варіантів вирішення одного й того самого питання різним людям. Через війну варіанти рішення можуть кардинально відрізнятися.

 

  У більшості випадків, вислухавши або прочитавши доповідь з якоюсь пропозицією, Путін, якщо вважаєте цю пропозицію слушною, дає згоду на підготовку до її реалізації. Але при цьому він ніколи не дає остаточної згоди на реалізацію рішення.


   Так, на сьогодні кілька груп готують різні варіанти для окупованих територій України. “Група Кирієнко” готує свій план щодо приєднання окупованих України та Республіки Білорусь до Росії. У його основі лежить ідея чергового возз’єднання “братських республік” у єдину союзну державу під керівництвом самі здогадайтесь кого.

 

  Група у складі Турчака, Хуснулліна та Слуцького розробляють приєднання до Росії окупованих територій України, включаючи ЛуганДонію, через “референдум” причому у найкоротші терміни.


  “МЗС Лаврва”, вже згідно зі своїми планами які також затвердив до реалізації Путін, готуються до відкриття “посольств” у ЛуганНР, ДонНР, ХерНР та ЗапорНР.


  Сумбур в офіційній, діаметрально протилежній позиції всіх груп не повинен нікого бентежити і вводити в оману. Путін має надзвичайно чітке розуміння того, що в підсумку ці території стануть частиною Великої Росії. А ось спосіб реалізації цього завдання він затвердить той, який вирішить найбільш підходящим і зручним.


  Слід також особливо відзначити, що Путін та його наближені ставляться до планів не як до догми, а використовують їх як керівництво до дії. Ну, не вийшло за 72 години захопити Київ та одним махом вирішити питання з Україною – нічого страшного! Переграємо! Будемо “по шматочку відкушувати”, як у 1917-1922 роках це робили більшовики!

 

  Після трьох-чотирьох місяців війни умовимо на “Мінськ-3” або “Стамбул-1”, погодимося продавати нафту і газ за півціни, дозволимо вивезти зерно з Одеси. Але при цьому війська залишаться на “досягнутих рубежах” і ні кроку назад! За пару років підтягнемо сили, назбираємо коштів і зробимо черговий хід у 2024-му році, якраз у розпал президентської “перезмінки” в Україні. А чому б і ні?

 

  Проросійська “п’ята колона” в українському парламенті зберегла свої позиції майже повністю. Із колаборантами на “підконтрольній території” особливої ​​боротьби не спостерігається. У 2019-му ж прокотили установки “втоми від війни” та “тільки не єврей Порошенко”. А оскільки справжнісінький єврей Зеленський раптом виявився “отпєтим” українським націоналістом, фашистом та ще й  бандерівцем – слід очікувати, що до 2024-го російські пропагандисти точно щось “новеньке-свіженьке” вигадають.

 

  Не тільки Путіну, а й усієї “кремлівської компанії” в жодному разі не можна вірити! Жодному слову, ніколи, за жодних умов! У Москві розуміють лише мову сили. Абсолютно праві ті, хто стверджує, що Росія зупиняється тільки там, де їй серйозно і від душі наваляли. Всі, наголошую, абсолютно всі спроби домовляться з Москвою, розцінюються в Кремлі як вияв слабкості опонента і як зелений сигнал до чергового нападу “на того, хто пропонує руку дружби”.

 

  Зараз перед Україною та країнами ЕС стоїть лише одне завдання – витіснити російські війська з території України повністю – і тут немає варіантів! Тільки поразка у війні з Україною запустить процеси руйнування всередині РФ. У Кремлі це дуже добре розуміють і тому намагаються створювати “многоходовочкі”.


Аслан Дзітоєв, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС