Російська інтелігенція звернулася до Путіна з відкритим листом

  Російська інтелігенція звернулася до президента РФ Володимира Путіна з відкритим листом. У «Заяві прихильників світу проти Партії Війни у російському керівництві» виступили відомі вчені, правозахисники, музиканти та актори. «Почнеться війна чи ні, залежить лише від рішень та дій влади», – йдеться у листі.

 

  Відомі російські вчені, правозахисники, музиканти та актори виступили з новим закликом до влади відмовитись від агресії проти України. Агресія матиме страшну ціну для обох країн, наголошують автори.

 

  Колективний лист Конгресу (російської) Інтелігенції опублікувала радіостанція «Ехо Москви».

 

  «Про категоричне неприйняття війни, про її згубність для країни публічно висловлювалися різні люди в Росії. Незважаючи на страшну ціну, яку, поза сумнівом, заплатять за цю війну і Україна, і Росія, керівництво РФ продовжує свою згубну політику», – йдеться у відкритому листі.

 

  Автори листа дотримуються погляду, раніше озвученого західними та українською розвідкою: Росія може організувати провокацію та використати її як привід для вторгнення, представивши Україну – «агресором», а російських солдатів – «миротворцями».

 

  «Історію не обдуриш. Підпал Рейхстагу було викрито. Почнеться війна чи ні, на сьогоднішній день залежить лише від рішень та дій політичного керівництва Росії», – йдється у зверненні.

 

  Автори наголосили, що виступають із єдиною позицією, яку «не зможуть розділити ні ідеологічні розбіжності, ні поліцейські кийки».

 

Повний список підписантів доступний за посиланням.