Росіян дивує негативне ставлення до них у Світі

  Росіян дивує негативне ставлення до них  людей по всьому Світу. Так, у США не дали дозволу на приземлення спецлітака для 28 російських дипломатів, яким наказано залишити країну до 30 червня 2022 року. Схоже, що на Росію їм доведеться повертатися на перекладних. Через це Захарова погрожує США якоюсь дуже жорстокою відповіддю.


  Великобританія заборонила постачання на Росію авіапалива, а також товарів та технологій, пов’язаних із роботою в морі, переробкою нафти, хімічною та біологічною зброєю. Крім того, запроваджуються заборони на надання фінансових та брокерських послуг, постачання критично важливих промислових товарів та технологій, а також банкнот, номінованих у фунтах стерлінгів та євро.

 

  Туреччина не дозволить завозити в країну зерно, яке Росія вкрала в Україні. Про це заявив глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу. За його словами, Анкара дуже серйозно ставиться до заяв про крадіжку українського зерна.


  Чехія відмовилась видавати візи для росіян та білорусів. Уряд країни схвалив пропозицію МЗС щодо подовження положення про невидачу віз і і дозволів на проживання росіянам і білорусам. Заборона діятиме до кінця березня 2023 року, повідомило видання Česke Noviny.


  В аеропортах Німеччини у росіян вилучають дорогі покупки при спробі отримати за них податкове відрахування та заводять справи про спробу незаконного ввезення на Росію санкційної продукції. Так, в аеропорту Франкфурта у москвички вилучили сумку Furla за 500 євро, коли вона спробувала перед вильотом у спеціальному пункті для оформлення “tax free” поставити штамп на документи про покупку, щоб отримати податкове вирахування на свій картковий рахунок, повідомляє The Moscow Times.

 

  В МЗС Росії поскаржилися, що росіяни страждають також і в Греції через “агресію та дискримінацію”. Через це росіянам радять більше не розглядати Грецію як країну для безпечного відпочинку, бо там “іноді навіть фіксують факти побиття російськомовних”.

 

  Таке відношення дуже дивує громадян та політиків Росії, які ніяк не можуть зрозуміти – чому до громадян країни-агресорки таке ставлення? 

 

Аслан Дзітоєв, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС