Росія стягує війська до кордону з Україною – Хомчак

Головнокомандувач Збройних сил України  Руслан Хомчак, під час свого виступу у Верховній Раді, повідомив, що Росія стягує війська до українського кордону. За словами головнокомандувача, станом на 30 березня цього року вздовж державного кордону України та на тимчасово окупованих територіях України і АР Крим утримується 28 батальйонних тактичних груп противника.

 

Про це повідомляє НВ. 

 

Російські війська сконцентровані в Брянській, Воронезькій, Ростовській областях та на території тимчасово окупованого Криму. Окрім того, ЗС РФ під приводом військових навчань та тренувань стягують до кордону з Україною додаткові сили та засоби.

 

“Загалом очікується додаткове зосередження до 25 батальйонних тактичних груп, що в сукупності з наявними розгорнутими силами та засобами поблизу українського кордону створює загрози воєнній безпеці держави”,-  повідомив військовий.

 

Головнокомандувач заявив, що чисельність російських військ у Криму зросла до 32 тисяч. На тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях розгорнуто 14 бойових бригад, полків та підрозділів забезпечення чисельністю близько 28 тисяч осіб, які діють за підтримки російських регулярних військ.

 

На території Ростовської області додатково утримується до 12 батальйонних тактичних груп з терміном готовності 1−2 доби, повідомив головний військовий.

 

 

 

 

Нагадуємо: