Головне управління розвідки Міністерства оборони України попереджає про можливі провокації з боку Російської Федерації проти своїх військовослужбовців провину за які Кремль збирається перекласти на Україну.  

 

  У військові підрозділи Росії та її «маріонеток»  надійшли розпорядження про підготовку до таких провокацій, повідомили українські розвідники.

 

  Так, 13 січня 2022 року в 3 омсбр ЗС Придністровського регіону Республіки Молдова було проведено службову нараду, під час якої особовому складу доведено, що варто очікувати провокацій нібито зі сторони України в районі н.п.Ковбасна, де розміщені артсклади оперативної групи військ РФ.

 

  “Розпорядження про приведення бригади у вищі ступені бойової готовності не доводились, але було наголошено про готовність особового складу “за першою командою” виконувати завдання за призначенням”, – повідомили в Міноборони.

 

  Також, командування Збройних сил РФ на цьому тижні розпочало масштабну перевірку бойової та мобілізаційної готовності армійських корпусів, які дислокуються в окупованих районах Донецької та Луганської областей.

 

  “Окремі підрозділи з’єднань і частин оперативного угруповання російських окупаційних військ виведені на полігони для занять з тактичної, інженерної та вогневої підготовки, в т. ч. з проведенням стрільб екіпажами танків і бойових машин, артилерійськими та мінометними розрахунками”, – йдеться в повідомленні. Крім того, перевіряються запаси та умови зберігання зброї, боєприпасів та військової техніки.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial