Організація Північноатлантичного альянсу ухвалила рішення про включення України та Грузії до НАТО. Однак терміни їх входження поки не визначені. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в інтерв’ю La Repubblica.

 

  Також до НАТО можуть дуже швидко прийняти Фінляндію та Швецію, інформує t.me/nexta_live. Ці країни повністю відповідають усім вимогам альянсу і можуть бути прийняті якнайшвидше, як тільки висловлять своє бажання. “Швеція і Фінляндія в основному дотримуються оборонних стандартів НАТО, у разі політичного рішення країн вони зможуть швидко приєднатися до альянсу”, – заявив генсек Єнс Столтенберг.

 

  Розширення НАТО за рахунок Фінляндії та Швеції може стати жорсткою відповіддю для Росії, яка накопичує військову техніку на кордоні з Україною та нарощує військову присутність у регіоні.

 

  У РФії вважають, що НАТО “затягує” до своїх лав Україну і скандинавські країни. Таку заяву зробив глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров, повідомило “РІА Новості“.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial