Рашистські пропагандисти смакують знищення колони ЗСУ біля Урожайного

  Доволі дивні та неприємні для нас кадри знищення колони ЗСУ з’явилися в соцмережі – рашистські пропагандисти смакують ними по повній.   DeepStateUA стверджує, що на кадрах показано колону 37 ОБрМП, яка отримала наказ рухатися від Урожайного до Керменчика. Весь час рашисти за нею спостерігали. На кадрах роботи нашої артилерії не видно. Чому колона ЗСУ йшла без прикриття, фактично в один кінець?, – не зрозуміло.

  У підсумку маємо втрати у близько двох десятків наших захисників. І все це зараз розносять ворожі інформаційні помийки для підняття бойового духу своїх військ.

  Вже не секрет, що всю весну перед початком подій наші бійці в перехопленнях на півдні чули постійне ниття противника, що “все пропало”. Але як тільки ЗСУ наробили помилок біля Малої Токмачки та Новодонецького, і повторювали їх раз за разом, – машина рашистської пропаганди миттєво запрацювала на повну у зворотній бік.

  Раніше  DeepStateUA  розповідали про подібний епізод з 207 батом ТрО. На жаль, цей епізод з провалом місцевого командування не вдалося «донести куди потрібно».

  Робота над помилками – ключ до перемоги. Таке враження, що в районі Новодонецького-Урожайного-Керменчика знаходиться «чортовий трикутник», де ЗСУ систематично наступає на одні й ті самі граблі. А ціна таких «прорахунків» — життя українських бійців.

НАГАДУЄМО:

Час від часу в іноземних ЗМІ з‘являється інформація про нібито кількість наших загиблих, – Маляр