Путін вимагає від Заходу укласти Велику угоду з Москвою

Путін-газова труба - КАРИКАТУРА

  Путін вимагає від Заходу укласти “Велику угоду” з Москвою, яка б зафіксувала “нові реалії” у Світі. Про це пише CNN.


  Після розмови президента Туреччини з бункерною міллю Путіним, речник Реджепа Тайїпа Ердогана Ібрагім Калін виступив із Заявою.


  “Путін хоче мати нову велику угоду, нову угоду із Заходом. Це частково стосується України, безсумнівно. Але найбільша проблема — це справді нова угода між Росією та західним світом”, — сказав Калін.


  За словами речника президента Туреччини, Москва вважає, що угоди, укладені наприкінці “Холодної війни” за керівника СРСР Михайла Горбачова та президента РФ Бориса Єльцина, більше не відповідають інтересам сучасної Росії. “Є нова Росія, є новий Світ, є нова реальність, і вони (Москва) хочуть мати нову угоду. Весь світовий ліберальний порядок стоїть перед великим випробуванням”, – зазначив Калін.


  Речник Реджепа Тайїпа Ердогана Ібрагім Калін також висловив переконання, що попри заяву президента України Володимира Зеленського про відмову від переговорів із нинішнім президентом РФ (до повного виведення російських військ з території України та припинення бойових дій – ред.), діалог між Україною та Росією буде відновлено і Зеленського “всадять за стіл переговорів”.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова