Путін через Харків і Будапешт гібридно воює з Євросоюзом за допомогою фальшивих євро

Телеграм-канал «Генерал СВР», відомий публікаціями інсайдерської інформації з Кремля і оперативних джерел, якими так охоче діляться з ним конкуруючі «силові клани» путінського режиму, оприлюднив порцію новин про деякі «особливі методи» ведення гібридної війни Кремля проти країн Євросоюзу.

 

Автори пишуть, що зовнішня політика завжди займала і захоплювала Путіна незрівнянно більше, ніж внутрішня. Сучасний «квартирант» Кремля раптом «усвідомив», що «масштаб Росії занадто малий для самореалізації всієї широти його особистості».

 

Стати одним з «великих світових правителів» і «вершити світову історію» – саме це стало його нав’язливим бажанням і мрією, як мінімум з 2006 року. До цього ж часу відноситься і його погано прихована образа на Захід, який не чомусь не прагне сприяти Путіну у реалізації цього його бажання.

 

Читайте також:

Образа «на Захід» була оприлюднена в «Мюнхенській промові» (2007р.), коли він фактично звинуватив країни НАТО “в порушенні домовленості” про те, що «альянс» не буде розширюватися на Схід до кордонів Росії.

 

Та, насправді, «квартирант» Кремля образився одразу на весь «Заход» за те, що там не зважають на його» особисті інтереси» і не сприймають його як рівного собі, а ставляться до нього «поблажливо». Це була його суб’єктивна думка, але, так як на той час він уже починав вважати, що «Росія – це Путін», особисті образи були екстрапольовані на глобальний рівень.

 

Далі телеграм-канал «Генерал СВР»,  повідомляє:

«З 2007 року розроблялися плани щодо протистояння НАТО методами, які згодом отримали назву “гібридної війни”. У 2007 році були запущені “механізми” протидії, про які ми розповімо. До третього терміну президентства Путіна в 2012 році був розроблений і прийнятий широкомасштабний план протистояння НАТО гібридними методами, що складається з серії “спецоперацій”. Був наказ особисто Путіна приступити до роботи з підготовки всіх “спецоперацій”. Про одну таку “спецоперації” ми сьогодні і розповімо. Впливати на політику економічними ресурсами – це відомий, ефективний і давній метод боротьби, але діяти так, щоб це був ефективний дестабілізуючий і потужний удар, та ще, щоб відразу не зрозуміли, звідки це йде, тут треба постаратися. Об’єктом був обраний Євросоюз, проти США Путін навіть не хотів обговорювати ніяких планів, розуміючи рівень можливих проблем, якщо ці плани спливуть навіть на етапі підготовки. Фальшива валюта – удар по економіці, а дуже-дуже багато фальшивої валюти, введеної в обіг в дуже короткий період часу, це серйозний і потужний удар по економіці, особливо якщо це відбувається на тлі колапсу банківської системи Європи, який був інший спецоперацією і був частиною “Великого плану».

 

Читайте також:

Перед початком спецоперації в режимі найсуворішої секретності («Генерал СВР» натякає, що виробництво  розміщено саме в Чечні) було придбано «на Заході» спеціальне обладнання матеріали для виробництва фальшивих євро дуже високої якості, які не розпізнає більшість побутових детекторів.

 

«У 2012 році було розпочато виробництво банкнот номіналом 20, 50 і 100 €. далі готову продукцію через Україну (все ж треба робити чужими руками) потрапляла в Угорщину і далі осідала в тайниках на території Угорщини, Італії, Австрії та Греції. Схованки в основному знаходилися на території комерційних з труктура, афілійованих з “солнцевської” злочинним угрупованням. У 2012-13 роках на територію України фальшива валюта ввозилася чартерними авіарейсами до Харкова, а з 2014 року – контрабандним шляхом на російсько-українській ділянці кордону в Харківській області. При перевезенні користувалися послугами контрабандиста на прізвисько “Макар» (від прізвища, знайти нескладно, особистість відома у вузьких колах, має два громадянства). Відповідальним за транспортування вантажу по території України у свій час був, помер в кінці минулого року, мер Харкова Геннадій Кернес . Перевалочним пунктом в Харкові був банк “Золоті ворота”, за нашою інформацією належав частково Кернесу і Михайлу Добкіну. Саме витік інформації про фальшиві євро і стала приводом для вбивства Вадима Вишневського – номінального господаря банку. все схеми ми розкриємо пізніше, там ще практично всі живі, і ми не можемо відповідати за їх безпеку. у загальній складності було надруковано не менше 40 мільярдів €. до початку 2020 року 20 мільярдів перебували на території Європи ще 20 мільярдів в Африці, Південній Америці та Азії», – повідомляє «Генерал СВР».

 

 

За даними телеграм-каналу «Генерал СВР» на сьогодні через витоки інформації, в т.ч. і завдяки діяльності авторів даного каналу, основні роботи по цій гібридної спецоперації були згорнуті, фальшиві купюри частково з Європи вивезені.

 

Читайте також:

«Генерал СВР» стверджує, що деякі європейські та українські політики, були частково присвячені в спецоперацію та були частиною глобального плану, і обіцяє пізніше назвати їх імена.

 

Автори матеріалу наполегливо рекомендують всім фігурантам справи, «пов’язаної із веикими фальшивими грошима», негайно потурбуватися про особисту охорону, тому що Путін обов’язково спробує їх вбити, як небезпечних свідків. І «можлива» смерть мера Харкова Кернеса може стати не останньою на цій «ділянці фронту».

 

«Генерал СВР» також  анонсував швидку публікацію більш докладних деталей гібридної спецоперації Кремля з економічної дестабілізації Євросоюзу.

 

Нагадуємо: