ПриватБанк змінив правила зняття готівки з банкоматів

  Запровадження воєнного стану вплинуло на роботу українських банків. Зміни торкнулися як графіку роботи відділень, так і правил обслуговування клієнтів. ПриватБанк з перших днів війни встановив ліміт на зняття готівки у банкоматах у сумі 100.000 грн. протягом доби.

 

  Тиждень тому банком було встановлено також ліміт на проведення однієї операції. За останніми правилами фінустанови, клієнт може ЗА ОДИН раз отримати лише 20.000 грн. зі 100.000 грн. Між операціями зняття готівки встановлено фіксований інтервал – ТРИ години.

 

  Таким чином, клієнт може протягом доби перевести в готівку всю суму добового ліміту, яку він планує зніти з картки.

 

  Окрім банкоматів, для зняття готівки можна скористатися касою у відділенні банку. За наявності готівки там можна зняти весь денний ліміт 100 тис. грн за одну операцію.

 

  У банку також зазначили, що вказаний ліміт у 20 тис. грн діє ТІЛЬКИ для клієнтів ПриватБанку. Якщо громадянин намагаються з банкомату “Привату” зняти кошти із картки іншого банку, то отримати можна не більше 10.000 грн.

 

  Ще одним варіантом для бажаючих отримати готівку є звичайна каса у магазині, аптеці чи АЗС. Таку послугу зараз пропонують торгові точки більш як 20 торгівельних мереж країни. Серед них:

  • супермаркети Сільпо, Фора, АТБ, Varus;
  • заправки WOG, ОККО та БРСМ Нафта;
  • аптеки Доброго Дня, АНЦ, Копійка;
  • Нова пошта.

 

  Щоб отримати готівку в такий спосіб, потрібно повідомити касира, яку суму ви б хотіли зняти. Касир введе на терміналі вартість вашої покупки і суму, яку ви бажаєте отримати. Після оплати, за наявності готівки в касі, ви можете отримати решту з каси готівкою. Більшість торгових точок, що пропонують цю опцію, видають від 500 до 6 тис. грн. за одну покупку.