Прототип нової БМП представлять на міжнародній виставці (ФОТО)

  Прототип бойової машини «Кевлар-Е» представлять на Міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021», повідомляє Мілітарний. Вперше зображення цієї бойової машини у вигляді проєкту та деяких коротких даних з’явилось у 2018-у році.

 

  Корпорація «Укріннмаш» представить на загальний огляд «Кевлар-Е» на стенді NAUDI (павільйон №2, місце №2-А31). Розробники класифікують виріб як бойова гусенична плаваюча машина «Кевлар-Е». БМП «Кевлар-Е» виготовлена на шасі САУ 2С1 де замість башти зі 122-мм гарматою зроблена надбудова для збільшення висоти десантного відділення та встановлений бойовий модуль «Штурм».

 

  Бойова машина призначена для транспортування особового складу механізованих підрозділів сухопутних військ, забезпечення їхньої вогневої підтримки в бою, знищення (ураження) сучасних бойових броньованих і неброньованих машин, низько літаючих не швидкісних повітряних цілей, морських цілей при діях у береговій смузі та інших окремих наземних цілей.

 

  БМП «Кевлар-Е» здатна долати водні перешкоди та дозволяє вести стрільбу з місця, під час руху і на плаву, в умовах прямої оптичної видимості цілі при тумані, дощі, снігу, димових перешкодах у будь-який час доби і року. Дальність ураження – до 5000 метрів.

 

  Екіпаж бойової машини складається з трьох осіб: командир машини, навідник, механік-водій. Також БМП може брати до 6 військовослужбовців десанту.

 

Нагадуємо: