Прокуратурі знадобилося сім років, щоб розгледіти «ознаки злочину»

Прокурори Офісу генерального прокурора України розпочали кримінальне провадження стосовно заступника командувача Чорноморського флоту (ЧФ) Військово-морського флоту (ВМФ) Збройних сил (ЗС) РФ за фактом підбурювання військовослужбовців ЗС України до вчинення державної зради.Про це повідомляє сайт gp.gov.ua

 

“За даними слідства, високопосадовець ЗС РФ у березні 2014 року умисно, з метою заподіяння шкоди обороноздатності та державній безпеці України, а також зміни меж території нашої держави, схиляв військовослужбовців Збройних сил України до вчинення державної зради. Погрожуючи застосуванням військовослужбовцями Збройних сил країни-окупанта фізичного насильства та зброї, він змушував декілька десятків українських військовослужбовців перейти на бік ворога в період збройного конфлікту”, – йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Офісу генпрокурора в середу.

 

Дії заступника командувача ЧФ РФ класифіковано за ч.4 ст.27, ч.1 ст.111 Кримінального кодексу України, максимальна санкція за якими передбачає позбавлення волі на строк до 15 років.

 

Що ж, добре, що злочинцю висунуті звинувачення. Але виникає одне запитання: цього не знали і про це не чули у 2014-му році? Що змусило прокуратуру чекати майже сім років?

 

Нагадуємо: