Прокуратура називає причиною загибелі двох військовослужбовців недбале ставлення до служби

Донецька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил розпочала розслідування обставин загибелі двох військовослужбовців, які 10 січня підірвалися на невідомому вибуховому пристрої. Там вважають, що військові загинули через недбале ставлення до служби. 

 

Про це йдеться в повідомленні на сайті Офіс генерального прокурора України. 

 

 

Зазначається, що  10 січня 2021 року під час робіт по відновленню мінно-вибухових загороджень на підконтрольній Україні території поблизу населеного пункту Крута Балка у Донецькій області внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинуло двоє військовослужбовців.

 

Кримінальне провадження розпочато за фактом недбалого ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненого в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 425 КК України).

 

“Наразі тривають першочергові слідчі дії. На місці події працюють прокурори Донецької спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил, слідчо-оперативна група, експерти та спеціалісти вибухо-технічної служби ГУ Нацполіції в Донецькій області”, – йдеться в повідомленні.

 

Досудове розслідування здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Краматорську.Нагадуємо: