Профільний комітет ВР України не прийняв відставку міністра культури

  Як і очікувалось, профільний комітет ВР України не прийняв відставку міністра культури Олександра Ткаченка і він залишився в креслі міністра. «Не помиляється лише той, хто нічого не робить. У вас було багато досягнень», — заявив голова Комітету з гуманітарної політики Микита Потураев під час внутрішнього голосування. Про це йдеться в повідомленні комітету.

  Джерела у Верховній Раді стверджують, що голосування за відставку Ткаченка всеодно відбудеться на найближчому пленарному засіданні, але із “передбачуваним результатом”.

  Шоумен Юрій Горбунов, після хвилі хейту в соцмережах повідомив, що його продакшн відмовляється від державного фінансування в 33 мільйонами гривень, але не від ідеї самого проєкту.

  «З огляду на суспільну дискусію останніх днів, яка розгорнулася, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою «СМТ Інгулець», – заявив Юра Горбунов. Серіал буде знятий за рахунок спонсорів та бізнесу.

  Схоже, Юрій Горбунов так і не зрозумів, що серіал, який він збирається знімати, прославляє “культуру Поворознюка та уклоністів”. Навіть так — фальшує нашу реальність. Підміняє реальних героїв на… “штучно вигаданих”.

  Оця цинічна заява «військові вимагають дозвілля» — це просто смачний плювок в обличчя всім військовим. Сьогодні українцям реально бракує документального кіна про Наші битви і Наших Героїв.

  Але ні міністр культури, ні кілька десятків “продакшен”, так і не зрозуміли, що зараз відбувається в Україні.

Рузана Зубік, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Міністр культури проситься у відставку, – Ткаченко написав заяву