Більшість лідерів країн Африки відмовилися їхати до Росії на саміт

  Дві третини лідерів країн Африки відмовилися їхати на саміт Росія-Африка. Саміт за участю путіна пройде в умовах бойкоту з боку глав більшості африканських держав, пише The Moscow Times.

  Зазначається, що 38 із 55 країн Африки не послали своїх лідерів на саміт, який відбудеться 27−28 липня. На рівні глав держав будуть представлені лише 17 країн, ще 10 африканських країн відправлять прем’єр-міністрів, а пять будуть предсавлять просто посли.

  Також п’ять країн Африканського континенту зовсім відмовилися від участі в шоу, яке має відбутися в Санкт-Петербурзі.

  Під час саміту путін особисто хоче зустрітися з кожним із лідерів африканських держав. Він запланував переговори з президентами Єгипту, Мозамбіку, Бурунді, Зімбабве, Уганди, Еритреї, Центрально-Африканської Республіки (ЦАР), Лівії, Камеруну, Сенегалу, ПАР, Буркіна-Фасо, Гвінеї-Бісау, Малі, Конго.

  Напередодні саміту бункерний щур опублікував статтю, у якій нагадав країнам Африки про радянську економічну та технічну допомогу, про “міцне і глибоке коріння” російсько-африканської дружби і пообіцяв “гідне місце” у “новому світовому порядку”. Він також запропонував африканським країнам представництво у “структурах, що визначають долі Світу”, включаючи Радбез ООН та G20.

  28 липня путін планує виголосити “велику промову”, в якій розповість африканськім друзм про формування “нового світового порядку” на основі “багатополярності та рівності” всіх держав.

НАГАДУЄМО:

Рашисти нарощують виробництво власного озброєння