Про події в Україні за минулу добу із неофіційних джерел (ФОТО, ВІДЕО)

  ЗСУ в Україні вдалося звільнити Тростянецьку громаду та Боромлю. У звільнений від окупантів Тростянець заїхала колона гуманітарної допомоги. За словами представників місцевої влади, в Тростянці замінована лікарня, та деякі будинки.


  На деяких напрямках рашисти відповзають до україно-російського кордону. В найкращих традиціях справжньої банди мародерів вони тягнуть із собою “віджаті” фермерські трактори, “камази”, і все, що відноситься до сільгосптехніки, повідомляє один з місцевих жителів. (КАРТА)

  В Україні вже помітили військову техніку під прапорами маріонеткової Південної Осетії. Напередодні розвідка попереджувала, що окупанти перекидають сили з окупованої частини Грузії.


  Кореспондент BuzzFeed News Крістофер Міллер повідомляє, що Росія знову використовує в Україні неконвенційні фосфорні боєприпаси: “Це відбувається зараз на лінії фронту біля Авдіївки, російські війська використовують білий фосфор проти українців”. (ФОТО)

  У Львові, куди вчора вдарило 4 ракети, затримали корегувальників ворожого вогню, який знімав момент польоту ракети та попадання її в ціль. Також у його планшеті були фотографії всіх блокпостів області. Інформацію він “зливав” на два російські номери. (ФОТО).

 

 Російська інженерна система дистанційного мінування засіває мінами Харківську область України. Рашистам начхати, що можуть загинути мирні жителі, діти. (ВІДЕО)

 

  Крім того, російські окупанти знову застосували у Харківській області ТОС-1 “Буратіно” – важку вогнеметну систему залпового вогню калібру 220-мм на базі танка Т-72. Її термобаричні боєголовки вибухають у два етапи. Спочатку з ракети викидається запальна суміш у формі аерозолю, а потім вибухає інша частина, яка підриває розпорошений навколо аерозоль. Через це термобаричні боєприпаси мають значно потужнішу силу ураження і вибухову хвилю. (ВІДЕО)