Почалася 32 доба війни – Новини ветеранів зі всієї України

Почалася 32 доба війни

Поділитися:

  Сьогодні, 27.03.2022 року, розпочалася 32 доба війни. Не зважаючи на величезні втрати в живій силі та техніці російські окупанти продовжують здійснювати повномасштабну збройну агресію проти України. 

 

За повідомленням прес-центру  Генерального штабу ЗСУ  минулої доби для вирішення проблем логістичного забезпечення окупаційних груп вторгнення на території України рашисти розгорнули 9 батальйонів логістики та до 5 основних логістичних центрів.

 

На волинському напрямку. Підрозділи Збройних Сил Республіки Білорусь проводять бойові навчання на 5 навчальних полігонах у Брестській, Менській та Гродненській областях.


На Поліському напрямку. Ворог він вогонь по підрозділах Сил оборони, обстріляв житлові квартали в передмісті та в Києві. Активних наступальних дій не здійснював.


Деякі підрозділи 35-ї російської армії, які зазнали значних втрат під час наступу, були відведені до Чорнобиля з наступним переміщенням їх на територію Республіки Білорусь з метою відновлення боєздатності. Можливо, що після їх перегрупування та посилення, рашисти відновлять дії по блокуванню Києва з південно-західного напрямку.

Вчора ротна тактична група ЗС РФ та росгвардії увійшла до міста Славутич. Російські окупанти обладнали пункти пропуску на в’їздах до міста.


На Сіверському напрямку. Основні зусилля ворог намагалися зосередити на утриманні раніше окупованих територій. Продовжуються спроби блокади Чернігова окремими підрозділами 41-ої армії та 90-ої гвардійської танкової дивізії Центрального військового округу РФ. Не припиняються обстріли житлових кварталів Чернігова, Іванівки,  Ніжина.

 

У напрямку Броварів ЗСУ зупинили наступ ворога та змусили його перейти до оборони. В результаті бойових дій у районі Лук’янівки та Рудницького підрозділи БТГр 30-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ зазнали значних втрат та відступили до н.п. Піски та Н.Басан.


  Рашисти намагаються посилити захист своїх тилових ділянок та логістичних маршрутів, а також встановити адміністративний та поліцейський режим на тимчасово окупованій території.

 

  На Слобожанському напрямку ворог діяв за допомогою окремих підрозділів Західного військового округу та Північного флоту.


У напрямку Сум підрозділами російської 1-ї танкової армії основні зусилля зосередили на перегрупуванні своїх військ.


В районі Харкова російські окупанти намагалися поповнити втрати особового складу, здійснювали відновлення техніки та продовжували нищити цивільну інфраструктуру міста.


У напрямку Слов’янська ворог силами трьох БТГ, намагався наступати в районах н.п.Кам’янка, Синичне, Суха Кам’янка. Розвідка росіян здійснювала наземну розвідку в напрямку н.п. Барвінкове та міста Слов’янськ.

 

   На Донецькому напрямку ворог продовжує перегрупування та збирає ударні групи для відновлення наступальних дій, щоб вийти до адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей України. Основні зусилля спрямовані на взяття під контроль селищ Попасна, Рубіжне,  н.п. Вугледар, Новотроїцьке, а також захоплення міста-Героя Маріуполя.

У Рубежному продовжуються бої у північній та північно-західній частинах міста.
У Попасній за підтримки артилерії окупанти намагалися здійснити десантно-штурмові операції. Спроби ворога виявилися марними, ворог зазнав втрат.
У напрямку н.п.Красногорівка російські війська теж намагалися розпочати наступ, але теж безуспішно і з втратами.
Рашисти продовжують насідати на Маріуполь.  Місто постійн обстрілюють і бомблять руйнуючи цивільну інфраструктуру.


На Таврійському напрямку особливих змін не відбулося. В напрямку Миколаєва російські загарбники продовжують проводити розвідку та намагаються вести вогонь по позиціях підрозділів ЗСУ.