Прігожин відмовився виконувати наказ Шойгу

  Шойгу Сергій Кужугетович вирішив трохи почубити Прігожина Євгєнія Вікторовіча і видав наказ: з 1 липня 2023 року всі добровольчі формування на Росії зобов’язані підписувати контракти з Міноборони РФ. Відомство Шойгу вирішило повністю взяти під контроль екзотичну публіку з найманців, козаків, зеків, неонацистів та іншого лайна, яке ще топче землю в Україні. Формально, “бойові півні Прігожина” з ПВК “Вагнер” також вважаються «добровольцями», адже найманство на Росії заборонено на законодавчому рівні.

  Прігожин вирішив не виконувати наказ Шойгу і категорично відмовився переводити найманців ПВК “Вагнер” на контракт із Міноборони РФ. За словами Євгєнія Вікторовіча, його “бойові півні” і так погоджують на фронті свої дії з генералами та командирами підрозділів ЗС РФ. Також він назвав ПВК “Вагнер” дуже “високоефективною структурою”, тоді як підрозділи ЗС РФ такої ефективності не мають взагалі.

  “Накази Шойгу, вони поширюються на співробітників Міністерства оборони та на військовослужбовців РФ. ПВК “Вагнер” вбудована в загальну систему та узгоджує свої дії з представниками Міноборони… Шойгу не може нормально керувати своїми військами”, – цитує слова Прігожина його прес-служба. “… Коли грім гримне, прибіжать і принесуть озброєння та боєприпаси, ще й проситимуть “допоможіть”, – заявив Пригожин.

  Також згідно з повідомленням головного терориста, його ПВК повністю підпорядковується інтересам країни-агресора та особисто Володимира Путіна. За словами Прігожина, ПВК “Вагнер” узгоджує всі свої дії та виконує завдання, поставлені генералом армії Суровікіним.

  Військовий злочинець і терорист Ігор Гіркін назвав цю заяву Прігожина “військовим заколотом”.

  Схоже, найцікавіше ще попереду.

НАГАДУЄМО:

Агресор має забратися з чужої території, – Подоляк відповів Пєскову