Агресор має забратися з чужої території, – Подоляк відповів Пєскову

  Прес-секретар президента РФії Дмітрій Пєсков під час свого чергового виступу заявив про відсутність “хліпкого фундамєнта” у діалозі між РФією та Україною.

  “Зараз жодних передумов для домовленостей немає. Більше того, зараз немає якогось фундаменту, хоча б хліпкого, для того, щоб вибудовувати хоч б якийсь діалог”, – сказав речник Кремля 11 червня.

  За його словами, Москва бачить три причини, які унеможливлюють переговорний процес. Перша –  небажання української влади до подібних переговорів (Україна дійсно не погоджується визнати законною анексію територій України, які сьогодні  окуповані Росією, – ред.). Друга причина полягає у неготовності до діалогу. А третя причина, на думку Пєскова, полягає в тому, що деякі “господарі київського режиму” не дозволяють сісти ворогуючим сторонам за стіл переговорів.

  Коментуючи слова спікера Кремля, радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк наголосив, що будь-які переговори із нинішньою російською владою безглузді та небезпечні. За його словами, переговорний процес на сьогоднішній день небезпечний не лише для України, а й для Європи та міжнародного права.

  “Будь-який переговорний процес із нинішнім московським режимом неможливий. Він безглуздий, небезпечний і смертельний — для України, для Європи, для міжнародного права”, –  написав Подоляк у Twitter.

  Український політик особливо  підкреслив, що не існує ніяких “хліпкіх російських, індонезійських, бразильських чи африканських фундаментів”. Агресор має забратися геть з чужої території, “остаточно втративши власну армію та репутацію країни, якої варто побоюватися”, – наголосив Подоляк.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 473 доба – огляд подій на фронті