Президент затвердив програму Україна-НАТО на 2021 рік

  Вчора, 24 лютого 2021 року, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про затвердження положення про річні національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО. Текст указу і Додаток розміщено на сайті Президента.

 

  Програма є системним документом, що розробляється щорічно і визначає реформи, які необхідно впровадити в Україні для досягнення критеріїв членства в НАТО, визначених Планом дій щодо членства в НАТО.

 

 Цього року головний акцент робиться на зусиллях держави, спрямованих на забезпечення прав і свобод, безпеки та добробуту людини як ключового суб’єкта національної безпеки, а також рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

 

  Кабінету Міністрів доручено щорічно забезпечувати розробку проєкту річної національної програми на відповідний рік; затвердження заходів щодо виконання річної національної програми та показників ефективності її виконання; координацію діяльності центральних органів виконавчої влади та інших державних органів з моніторингу та оцінки результатів виконання Річної національної програми; регулярне інформування громадськості про хід та результати виконання річної національної програми.

 

Більш детально познайомитися із Указом ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №72/2021 «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО» та «ПОЛОЖЕННЯМИ про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО» можна перейшовши за посиланням:

 

https://www.president.gov.ua/documents/722021-36825?fbclid=IwAR3sLuLU4nsPlAFUOVvTeJLfgVcppAF2cNzmHjyR0ESkLuHRWLAfxFgSePk

 

Нагадуємо: