Президент В.Зеленський доручив провести інспекцію підрозділів ЗСУ на Донбасі

Відповідно до доручення Президента Володимира Зеленського Офіс Президента, апарат РНБО та Міноборони проводять інспекцію стану готовності до виконання завдань органів військового управління, з’єднань та військових частин Збройних Сил на території Донецької та Луганської областей, інформує пресслужба глави держави.

 

“За дорученням Президента Володимира Зеленського та відповідно до Плану контролю за діяльністю Збройних сил України та інших військових формувань у 2021 році Офіс Глави держави 2 лютого 2021 року розпочав інспекційну перевірку стану готовності до виконання завдань органів військового управління, з’єднань та військових частин ЗСУ, що виконують завдання в Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей”, – ідеться у повідомленні.

 

В ОП розповіли, що відповідна перевірка затверджена розпорядженням Президента № 12 від 01 лютого 2021 року. До участі в інспекційній перевірці залучено представників ОП, Апарату РНБО, Міністерства оборони та Збройних сил України.

 

Читайте також:

“Основною метою інспекції є перевірка стану готовності сил і засобів, задіяних в ООС, до виконання завдань за призначенням, а також визначення ефективності заходів, які вживаються керівництвом Міністерства оборони України та ЗСУ, інших органів військового управління щодо всебічного забезпечення сил із засобів, що виконують завдання на сході держави”, – пояснили в Офісі глави держави.

 

Перевіряючі спробують виявити чинники, що негативно впливають на стан готовності сил і засобів до виконання завдань.

 

За результатами перевірки має бути підготовано доповідь Президентові з пропозиціями щодо подальшого нарощування спроможностей ЗСУ та вирішення наявних проблем у сфері оборони держави.

 

Читайте також: