Президент України привітав воїнів-артилеристів та воїнів інженерних військ з професійним святом

“Шановні воїни-артилеристи! Дорогі ветерани! Вітаю вас із професійним святом — Днем ракетних військ і артилерії. Найстаріший рід військ із багатовіковою історією та традиціями, артилеристи й сьогодні відіграють важливу роль на полі бою, залишаючись грізною вогневою силою українського війська. Свій високий професіоналізм, майстерність і вірність військовій присязі воїни-артилеристи продемонстрували у боях на Сході України та є важливим фактором стримування будь-яких провокативних та загарбницьких дій з боку російського агресора”, – йдеться у привітанні Президента України, оприлюдненого пресслужбою Офісу Президента.

 

За словами Зеленського, Україна і надалі нарощуватиме оборонний потенціал, зокрема, за рахунок оснащення ЗСУ сучасною технікою.

 

“Шановні воїни інженерних військ! Вітаю вас із професійним святом — Днем інженерних військ. Завдяки наполегливій, самовідданій службі, старанності та професіоналізму особового складу інженерні війська ЗСУ є потужним родом військ, який здатний якісно виконувати завдання інженерного забезпечення у будь-яких умовах бойової обстановки”, – йдеться у другому вітанні Президента.

 

Так, від імені українського народу він висловив подяку ветеранам за героїзм та побажав їм та рідним міцного здоров’я.

 

Нагадуємо: