Політичний скандал у Німеччині та в Україні: подібне і відмінне

  У Німеччині “розкручується” політичний скандал за участю канцлера Німеччини Олафа Шольця. Складається враження, що після відставки Бориса Джонсона почалося справжнє “полювання” на лідерів європейських країн, які хоч якось допомагають Україні.  

 

  Ввечері, 06 липня, під час свята у наметі біля канцелярії Берліна, на якому були присутні близько 1000 гостей, як мінімум восьми дівчатам були підмішані в напої «наркотики для зґвалтування». На цій “закритій вечірці”, були присутні вищі чини ФРН, серед яких опинився і канцлер Німеччини Олаф Шольц. Про це повідомляє німецький портал Tagesschau.

 

  “Це обурливий поворот подій, про який з нашого боку було негайно повідомлено парламентську поліцію”, – повідомив високопоставлений представник СДПН Матіас Мартін. На сьогоднішній день вивчається 8 підозрілих випадків, інших потенційних жертв закликають негайно відгукнутися, пише  DW.

 

  Подібний “шкандалЬ” у Німеччині може реально призвести до відставки Олаф Шольця. Щоб не не повторити “долю Шольця”, міністр фінансів Німеччини Крістіан Ліндер одразу виступив з ініціативою блокування фінансового траншу Україні від Європейського Союзу в розмірі €9 млрд., пише Corriere della Sera з посиланням на власні джерела.

 

  За даними видання, Крістіану Лінднеру раптом не сподобалося, що Брюссель запропонував фінансувати допомогу Україні за рахунок загального європейського боргу. Можна лише здогадуватися, який саме “компромат” Кремль має на пана Лінднера, якщо він так “заметушився”.

 

  В Україні маємо схожий “політичний шкандалЬ” в урядовому апараті. «Призначення Анни Сергєєвої – плювок в обличчя народу. І мене як громадянина України це ображає», – обурюється Загід Краснов, депутат облради міста Дніпро.

 

  Справа в тому, що заступницею міністра соцполітики призначили 25-річну фахівчиню з досвідом роботи “у сфері краси”. Більше того, зарплата цієї талановитої замміністерки в 2,5 рази більша за оклад Президента України Володимира Зеленського, стверджують “заздрісники”.

 

  Але Україна – не Німеччина: Загід Краснов може і далі продовжувати обурюватися скільки йому заманеться, а Володимир Зеленський мовчки заздрити розміру окладу Анни Олександрівни Сергєєвої.

 

  Для тих, хто вперше почув про існування “такого” Міністерства, або не має уявлення про те, чим воно займається, НАГАДУЄМО:

 

 

Зубік Рузана, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС