Війна в Україні прискорила поляризацію Світу – країни G20 не змогли домовитися

  Країни G20 не змогли дійти згоди та домовитися про ставлення до війни в Україні, повідомило Associated Press. Дипломати не змогли погодити підсумкове комюніке і, навіть, не зробили традиційного групового фото.

 

  Держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ РФії Сергій Лаврів, які вперше від початку зустрічі перебували в одній залі, демонстративно ігнорували один одного.


  Єдине, на що спромоглися Міністри закордонних справ країн G20, так це підтримати вимогу до Росії розблокувати експорт зерна з портів України, повідомило Reuters.

 

  Про те, що 3 Світова війна не буде схожою на жодну з попередніх, військові аналітики попереджали ще в 80-90-ті роки 20 століття. Не зважаючи на те, що з Москви лунають погрози не зупинятися на Україні, а продовжити війну далі в Європі, політики ряду країн які є членами НАТО, чомусь вперто бажають не помічати реальної загрози. 

 

  Політика “умиротворення агресора” в 2022 році по відношенню до “путінської Росії” має ті ж самі результати, що і 85 років тому аналогічна політика по відношенню до гітлерівської Німеччини. Сучасна Росія розуміє лише мову сили.

 

  Але, як показали результати саміту, країни G20 “розділилися” на тих, хто підтримує демократію, і тих, хто готовий закрити очі на все заради тимчасової вигідної співпраці з путінською Росією.

 

Аслан Дзітоєв, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС