Поліція розпочала полювання на «євробляхерів»

З 15 січня 2021 року в поліцейських з’явився доступ до цифрових баз даних митниці. Тепер вони без проблем зможуть перевірити, хто завіз в Україну машину і чи не порушує вона транзитний період.  Можна побачити навіть, коли та в якому пункті пропуску авто перетнуло кордон.

 

Якщо терміни у авто простроченні або за кермом був не той хто її завіз, то на вас буде складено адміністративну постанову за частиною 8 статті 121 Кодексу адміністративних правопорушень з сумою штрафу в 8500 грн.

 

“Керування водієм транспортним засобом, щодо якого порушено обмеження, встановлені Митним кодексом України, а саме: порушено строки його тимчасового ввезення та/або переміщення в митному режимі транзиту; транспортний засіб використовується для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні; транспортний засіб передано у володіння, користування або розпорядження особі, яка не ввозила його на митну територію України або не поміщувала в митний режим транзиту, тягне за собою накладення штрафу на водія в розмірі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн. — ред.)”, — йдеться в документі.

 

Друга зупинка протягом року обійдеться власнику «євробляхи» вже в  17000 грн і, на розсуд інспектора, може закінчитися евакуацією авто.

 

Нагадуємо: