Поліцейські Києва і Харкова попередили масову бійку підлітків, яку спланували російські спецслужби

  Сьогодні, 27 лютого 2023 року, поліцейські Києва і Харкова попередили масову бійку підлітків. Учасники прорашистського флешмобу мали організувати бійку із своїми опонентами в Києві на Печерську. В Харкові 257 осіб – запрошено “на співбесіду” до відділів поліції міста, з яких лише 30 повнолітні.

  “Сьогодні, 27 лютого, на Печерську завдяки вчасному реагуванню ювенальних поліцейських, аналітиків столичного главку, оперативників та дільничних конфлікт вдалося попередити. Учасників доставили до відділу поліції для встановлення осіб та з‘ясування обставин”, – йдеться в повідомленні поліції Києва.

  Начальник ГУНП Харківської області Володимир Тимошко повідомив, що в обласному центрі затримано сотні неповнолітніх, які хотіли влаштувати масову бійку. Тимошко пише, такі сутички мали стати частиною флешмобу, який запустило рашистське фсб. За їхнім задумом неповнолітні повинні були вчинити масову бійку в центрі міста.

  Масові бійоки серед української молоді і підлітків стали б чудовим інфоприводом для російських пропагандистів, які, хоже, збирались провести чергову інформаційно-психологічну спецоперацію для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні з використанням українських дітей, заявили в поліції.

  Минулої доби на всій росії почали затримувати учасників так званого ПВК “Редан”. Відомо, що це угруповання складається з анімешників, які носять на футболках павуків і цифру 4 — з аніме Hunter x Hunter. Відомо, що їх очолює якийсь Алі — гравець у Dota 2 і CounterStrike.

НАГАДУЄМО:

Росія не відмовиться від агресивних намірів, навіть якщо зазнає празки в Україні, – Мартін Герем