Перевірка прикордонників «на міцність» закінчилася арештом

На контрольному пункті в’їзду-виїзду “Чонгар” водій “Nissan X-Trail” не захотів виходити з машини, а потім почав таранити шлагбаум, спробувавши прорватися на своєму авто на тимчасово окупований Росією Кримський півострів. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

 

Водієм  позашляховика “Nissan X-Trail” виявився житель м. Запоріжжя. Після в’їзду на КПВВ він зачинився в автомобілі, не давав можливості оглянути транспортний засіб та без проходження контролю вирушив на виїзд. На виїзному шлагбаумі водій двічі намагався протаранити механізм примусової зупинки транспортних засобів — болард. Прикордонники завадили продовженню подальших протиправних дій та допомогли невдасі-запоріжцю вийти із салону авто та затримали його.

 

Але 29-річний порушник не зупинявся: продовжуав поводити себе неадекватно, чинив опір, лаявся та погрожував правоохоронцям. За порушення режимних правил в контрольному пункті в’їзду — виїзду, а також за злісну непокору законному розпорядженню військовослужбовців Державної прикордонної служби України прикордонники притягнули водія до адміністративної відповідальності. Затриманого та автомобіль передали представникам Національної поліції для прийняття правового рішення,  йдеться у повідомленні.

 

Нагадуємо: