Китай захоплює російські оборонні заводи просто їх скуповуючи

Деякі російські джерела пишуть, що ФСБ «раптом дізналася» про небувалу активність Китаю на території Росії по скупці об’єктів ВПК через підставних осіб. У такий спосіб, Пекін отримує доступ до сучасних технологій, які де-факто раніше були для «Піднебесної» закриті.

 

Активно скуповує Китай оборонні заводи Російської Федерації через процедуру банкрутства. При цьому робиться це, як правило, через підставних третіх осіб. І про це, судячи з усього, знають і російські спецслужби і сьогоднішні господарі Кремля. Однак крім «фіксації фактів» ніяких інших реальних контрдій росіяни чомусь не вчиняють, обмежуючись вимушеним проведенням чисто формальних «розслідувань».

 

Читайте також:

Витік інформації в ЗМІ інформує, як мінімум, про два таких випадки, де “китайський слід” можна відстежити чітко, навіть, “неозброєним оком”. Мова йде про «захоплення» Саратовського авіаційного заводу і Волгоградського суднобудівного заводу.

 

Російська влада була змушена почати формальне розслідування, в ході якого було вилучено фінансову звітність, яка свідчить що фінанси надійшли з Китаю і були використані в процесі викупу суднобудівного заводу в Волгограді.

 

«В ході прослуховування розмов фігуранта справи Олега Фоміна було зафіксовано, як він зізнавався одному з подільників, що діє в інтересах Китайської Народної Республіки. Фомін фігурує і в справі про захоплення Саратовського авіаційного заводу», – наголошується в повідомленні.

 

Читайте також:

Військові експерти сьогодні майже одностайно відзначають високу активність Китаю, який намагається створити найпотужнішу армію в світі. І ця армія вже стоїть на південно-східних кордона РФії та повністю готова до початку реалізації операції «СибірНаш».

 

Судячи з усього, витік інформації про викуп китайцями двох військових заводів у Росії – це всього лише вершина айсберга, враховуючи, наскільки глибоко проникли китайські гроші і економічні інтереси.

 

А якщо врахувати патологічну жадібність і корумпованість російських чиновників і керівників усіх рівнів, можна з впевнено стверджувати, що процес встановлення контролю над російським ВПК «китайськими товаришами» зараз  йде повним ходом.

 

Нагадуємо: