Перекриття районів перешкоджають вільному судноплавству в Азовському морі

  На початок грудня 2021 року, Російська Федерація фактично захопила близько 70% акваторії Азовського моря. Про це інформує пресслужба Військово-морських сил Збройних сил України.

 

  “РФ продовжує провокативні дії проти України. Станом на 10 грудня Російською Федерацією перекрито близько 70% акваторії Азовського моря. Наразі росіянами розміщено навігаційні попередження (ПРИПи) про обмеження судноплавства у визначених районах начебто у зв’язку з проведенням артилерійських стрільб в районах поблизу м. Маріуполь, м. Бердянськ та м. Генічеськ”, — повідомили у ВМС.

 

  У пресслужбі наголошують, що подібні «перекриття районів» відбуваються систематично та перешкоджають вільному судноплавству в Азовському морі.

 

ВМС України повідомило про продовження провокативних дій Росії на морі

  Оголошення навігаційних попереджень Російською Федерацією в Азовському морі у безпосередній близькості до пунктів базування українських ВМС та цивільних портів є “відкритою провокацією”, сказано в повідомленні пресслужби.

 

  “Подібні дії агресора вкотре демонструють намагання РФ перетворити Азовське море на своє внутрішнє “озеро”, – наголосили у ВМС.