Патріоти і атовці протестують: у Харкові під міськрадою на новообраних депутатів чекали сміттєві баки (Відео)

Сьогодні, 09 грудня 2020 року,  о 10-тій годині ранку мало розпочатися перше засідання новообраної міської ради Харкова. На ньому мають поіменно оголосили склад міської ради та міського голову, якім харків’яни довірили управління містом на найближчі п’ять років та привести депутатів і міського голову до присяги.


 Але у звичний перебіг подій від самого початку засідання свої коригування внесли ветерани АТО/ООС та патріотично налаштована громадськість Харківщини. Новообраний склад ради та потенційні рішення, які вже «майже прийняті в кулуарах» у харків’ян викликали серйозне занепокоєння.


 09 грудня 2020 року о 9:00 під стіни Харківської міської ради на мітинг «Міська рада без вати», організований  ГО “Спілка ветеранів АТО”, ГО “Фрайкор” та “Правий сектор”, зібралися ветерани та небайдужі харків’яни.

 

 

Активісти патріотичних сил підготували для деяких депутатів, найбільш одіозних представників проросійських сил, сміттєві баки. З огляду на це вхід до Міської ради Харкова був щільно оточений кордоном правоохоронців.

 

 

Щоб не зустрітися із харків’янами колаборанти змушені були до міськради пробиратися крадькома через чорний хід.

 

Патріотів передусім непокоїть склад міськради, більшість якої складають представники ворожих до України проросійських сил. Мова йде про колаборантів та прихильників «руського міра» з ОПЗЖ та партії Шарія, які планують створити свої фракції в міській раді. Окрім цього, найбільше мандатів до міськради отримала кишенькова партія Геннадія Кернеса, який в 2014 році кликав російських окупантів у Харків.

 

 Чим думали харків’яни, коли робили свій вибір невідомо. Але, як показує практика, окупанти та їх «п’ята колона» ніколи не працювали і навряд чи будуть працювати на розбудову України взагалі, і Харкова зокрема.

 

ВІДЕО:

Ми вже бачили приклади руйнівної діяльності проросійських сил у Харківській владі. Хоча б, взяти, махінації з гарантованими ветеранам земельними ділянками у Харкові. Справа в тому, що поки учасники бойових дій на Сході роками стоять у черзі сподіваючись отримати те, чим їх чиновники мали б вже давно забезпечити, незрозуміло звідки раптом з’являються «віп-персони», які отримують земельними ділянками у Харкові навіть не обліковуючись у жодній із черг.

 

Читайте також:

 

Більше того, Харків – єдине з найбільших українських міст, яке ще не має свого «Ветеранського простору», ветеранського хабу, єдиного вікна, де учасникам АТО/ООС надавались би консультації та допомога з усіх відповідних для цієї категорії населення питань.

 

 Депутати-ветерани пішли у владу щоб докласти зусиль для вирішення цих питань, щоб захистити і цього разу наш український Харків!

 

Андрій Несміян, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”