Паспорт російської федерації – новітній вид зброї у гібридній війні

  Під час агресії проти України Кремль використовує не лише ракети, артилерію, танки на полі бою, а й пропаганду, спотворення інформації у вигідному для себе напрямку, а й новітній вид зброї у гібридній війні – російські паспорти. Про це розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр у своєму Телеграм-каналі.

  Заступниця міністра оборони пояснила, що так звана “російська паспортизація” – це завчасно добре розроблена і чітко спрямована, масштабна кампанія, яку рашисти почали реалізовувати ще задовго до 2014 року, як один із непомітних видів зброї у гібридній війні.

  Зараз російські окупанти використовують паспортизацію для зміцнення свого злочинного режиму на тимчасово окупованих територіях України. Рашисти діють у два способи:
1.) заохочують, спонукаючи наших громадян на тимчасово окупованих територіях самостійно виявити ініціативу та отримати паспорт.
2.) Якщо не діє перший спосіб, то починають залякувати, погрожують фізичною розправою та врешті решт змушують людей, які опинилися в окупації, “погоджуватися” на російські паспорти.

  Отриманий російський паспорт легалізує насильницькі дії РФ по відношенню до громадянина, оскільки в РФії таке насильство дозволено законом. Це є порушенням норм міжнародного права, але наявність в особи російського паспорту “de facto” позбавляє Україну та міжнародну спільноту можливості ефективно їй допомогти.

  Крім того, російський паспорт ворог використовує для примусової мобілізації наших людей до лав ворожої армії та використання паспортних даних у фальшуванні результатів так званих виборів та референдумів на тимчасово окупованих територіях України.

НАГАДУЄМО:

Нардеп Мариковський у Анкарі відбив у рашиста прапор України (ВІДЕО)