Нардеп Мариковський у Анкарі відбив у рашиста прапор України (ВІДЕО)

  У Анкарі, столиці Туреччини, під час виступу депутатки держдуми росії Ольгі Тімофєєвой, член української делегації розгорнув у неї за спиною прапор України. Секретар російської делегації у ПАЧЕС Валєрій Ставіцкій, вирвав український прапор із рук народного депутата України Олександра Мариковського і вирішив, що здобув собі трофей.

  Нардеп Мариковський, обурений такою поведінкою рашиста, швидко повернув собі прапор України та оперативно організував нахабі “ноту протесту”. Подальшим дебатам Мариковським Ставіцкого завадила турецька служба безпеки.

  Головуючий на Асамблеї спікер парламенту Туреччини Мустафа Шентоп закликав учасників засідання до спокою. Але згодом, в кулуарах Асамблеї, між українцями і росіянами виникла нова, ще більш палка “дискусія”. Про це повідомило турецьке інформагентство “Анадолу“.

  Валєрій Ставіцкій виявився депутатом держдуми та членом комітету міжнародних відносин, секретарем російської делегації у ПАЧЕС. Відео інциденту опублікував народний депутат України Олександр Мариковський.

  Парламентська асамблея Чорноморського Економічного Співробітництва (ПАЧЕС) – міжпарламентська організація, яка була створена в 1993 році. На цьому переговорному майданчику 13 країн Чорноморського регіону намагаються розвивати економічне і гуманітарне співробітництво на рівні парламентів країн.

  Штаб-квартира організації знаходиться в Стамбулі, але засідання проводяться по черзі в столицях країн-учасниць. Але чотири країни-учасниці: Україна, Росія, Вірменія, Азербайджан, – бойкотують саміти, які проводяться у столиці “дружньої” їм країни.

НАГАДУЄМО:

Юна українська зірочка відмовилася ділити одну сцену з росіянами на Sanremo Junior 2023