Опубліковані нові знімки концентрації військ РФ у напрямку України (ФОТО)

Видання Politico публікує нові фотографії розміщення російських військових на українському напрямку, передає УНН.

 

Фотографії було зроблено 1 листопада компанією Maxar Technologies. Зазначається, що техніка розміщена поблизу міста Єльня Смоленської області (межує з Білорусією, від України відокремлюється лише Брянською областю). На фото зафіксовані танки та інші броньовані машини.

 

 


Британська інформаційна агенція Jane’s, що спеціалізується на військовій тематиці, пише, що це техніка 4-ї танкової дивізії Росії. Її було переміщено в райони навколо Брянська і Курська, недалеко від північного кордону України. За даними аналітиків агенції, ця дивізія призначена для “для проведення операцій на всіх рівнях – від боротьби із повстанцями до механізованих бойових дій”. У її складі налічуються танки Т-80 та самохідні артустановки.

 


Також у Смоленській області була помічена частина 1-ї гвардійської танкової армії.

 

 


Слід зазначити, що вчора, 1 листопада, Головне управління розвідки МО України спростовувало раніше опубліковану інформацію іноземних журналістів про нову концентрацію російських військ на українському напрямку.

 


“За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, станом на 1 листопада 2021 року додаткове перекидання російських підрозділів, озброєння та військової техніки до державного кордону з Україною не зафіксовано”- повідомили у розвідці.

 


Там також наголосили, що “що оприлюднені у ЗМІ та мережі Інтернет факти нарощування угруповань збройних сил Російської Федерації на українському напрямку є елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій, та по суті є плановими заходами у рамках переміщення військ після завершення навчань”.

 

Нагадуємо: