Олександр Ткаченко влаштував прощальний банкет

  Прощальний банкет організували в музеї Ханенків, який розташований у центрі столиці неподалік парку Шевченка. Захід проходив у закритому режимі та з елементами конспірації. Гості заходили та виходили через заднє подвір’я музею. Головний вхід, як і всі вікна у музеї, були зачинені ролетами. Банкет розпочався після обіду та тривав до 22:00, потім гості почали роз’їжджатися.

 Біля головного входу до музею було припарковано автомобіль Range Rover, яким користується Ткаченко та на якому його неодноразово фіксували журналісти. В автомобілі Ткаченка сидів його власний водій.

  Журналістам вдалося зафіксувати нардепа Микиту Потураєва, який очолює комітет із питань інформаційної та гуманітарної політики, та Євгенія Кравчук, яка є членом комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. Євгенія Кравчук і Микита Потураєв голосували проти відставки Ткаченка.

  Замість Ткаченка виконуючим обов’язки Міністра культури призначили Ростислава Карандєєва (на фото). Новий т.в.о. міністра на посадах радника та заступника у культурній сфері при Кабміні працює вже 8 років, інформує liroom. За цей час Ростислав Карандєєв встиг відзначитися низкою скандалів.

  Вічний радник і заступник у 2019 році став «відомим» завдяки великій зарплатні -відповідно до декларації, Карандєєв у грудні отримав 497 709 грн.

  Того ж, 2019 року, Карандєєва звинуватили у використанні службового становища. Він підписав документ про присвоєння звання «Заслуженого артиста України» балерині Олені Горшуновій (на фото), яка згодом стала дружиною держслужбовця.

 У 2020 році пан Карандєєв приїздив у Довженко-Центр і після огляду усіх приміщень промовив: «Це — забагато». Нібито зберігати кіно і фотоплівку недоцільно: все варто оцифрувати, а територію використовувати “якось інакше”.

  Є також “версія”, що Ростислав Карандєєв – це “тимчасова фігура” на цій посаді, і незабаром буде призначено “справжнього” міністра.

НАГАДУЄМО:

Міністр культури проситься у відставку, – Ткаченко написав заяву