Одразу у шести містах готуватимуть солдат за програмами НАТО

Одразу у шести містах України готуватимуть військових спеціалістів на особливих курсах за програмами НАТО. Професійне навчання там розпочалося сьогодні для 175 майбутніх солдат. Тож, за стандартами одного з найсерйозніших військових блоків вже сьогодні можна навчатися на курсах:

«Менеджмент» на базі Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації, Хмельницький національний університет, у місті Новоград-Волинський.

«Менеджмент перевезень і логістика» на базі навчального центру ГО «Ліга офіцерів», у місті Чернігів.

«Менеджмент безпеки бізнесу» на базі Східноєвропейського університету ім. Л. Українки, ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців», у місті Луцьк.

«Комунікаційні та інформаційні технології» на базі Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», у місті Харків.

«Англійська мова» на базі Німецького центру «Баварський дім», у місті Одеса.

«Маркетинг на ринку товарів та послуг» на базі Таврійського агротехнологічного університету ім. Д. Моторного, ГО «Лідер», у місті Мелітополі.

 

Під час офіційного відкриття курсів за допомогою онлайн-платформи виступив менеджер програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт.

Нагадаємо, що ми опублікували перелік найпопулярніших міфів про НАТО: МІФ ЗРУЙНОВАНО: ПЕРЕЛІК БРЕХНІ ПРО НАТО