Обіцяна російськими терористами «війна за розкладом» такі не почалася (ВІДЕО)

Командування російських окупаційних військ, вражені видовищем прольоту американських літаків українським повітряним простором вздовж «лінії розмежування», сьогодні вирішили не розпочинати обіцяний кремлівською маріонеткою Пушиліним Денисом Володимировичем обстріл українських позицій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, українські морські піхотинці з 503 ОБМП, по позиціях яких російські  терористи планували нанести головний масований удар, вирішили записати спеціальне відеозвернення до Пушиліна.

 

https://censor.net/ru/video_news/3217908/pushiln_lyudi_chekayut_jurnalsti_prihali_suka_sovst_mash_ya_vstav_o_shostyi_a_voni_sche_ranshe_boets

 

“Пушилін, Душилін, люди чекають. Журналісти приїхали. Тут знімальна група, там знімальна група, і там знімальна група. Совість маєш? Я встав о шостій, а вони ще раніше…”, – говорить на камеру боець 503 ОБМП.

 

https://storage2.censor.net/video/3/070920_aaa.mp4

 

Пушилін, як «справжній пацан», вирішив відповісти… не сам. Цього разу, нову «саму точну дату» озвучив ще один кандидат на лаву підсудних у міжнародному трибуналі, начальник “народної міліції”, Едуард Басурін.

Він заявив: “Під час спостереження за ділянкою поблизу лінії зіткнення біля селища Шуми починаючи з 5 вересня було помічено певну активність із боку українських збройних формувань. Зараз поки неможливо точно встановити, чи спрямовані ці дії на демонтаж незаконно споруджених позицій або ж, навпаки, на ще більше їх зміцнення з метою ескалації ситуації”, – заявив Басурін.

За його словами, Денис Пушилін ухвалив рішення продовжити спостереження за ситуацією і перенести початок «спецоперації зі знищення укріплень ЗСУ під Горлівкою Донецької області» на десяту годину ранку 09 вересня 2020 року.

Басурін наголосив, що “українська сторона все ще має можливість самостійно усунути допущені порушення додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню і в термін до десятої години вечера 08 вересня 2020 року і надати відомості про письмово зафіксований факт демонтажу незаконно споруджених укріплень”, – пише «Обозрєватєль»

https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/pushilin-perenis-ataku-dnr-na-zsu-ozvucheno-novij-ultimatum.htm