Новий рік крокує Планетою! (фото)

До початку Нового 2021 року в Україні залишилось  кілька годин. Але Новий рік вже кілька годин впевнено крокує Планетою.

 

Першими Новий рік зустрічають мешканці острова Кірітіматі, що входить до складу островів Різдва (Республіка Кірібаті), а також жителі міста Нукуалофа – столиці Королівства Тонга. Це острівні країни,  розташовані в Океанії. 

 

За  15 хвилин (UTC +13:45) Новий рік завітав на острів Чатем (Нова Зеландія), який віддалений від основних островів Нової Зеландії і розташований у спеціально визначеному саме для нього часовому поясі.

UTC +13 — і Новий рік зустрічають Нова Зеландія і полярники зі станцій Південного полюса в Антарктиді.

UTC +12 — Новий рік починають зустрічати на Далекому Сході Євразії — Анадир, Камчатка, а також острови Науру, Тувалу, Маршалові острови.

UTC +11 — жителі східної Австралії — Сідней, Мельбурн, Канберра, деякі тихоокеанські острови — Вануату, Мікронезія, Соломонові острови.

 

UTC +10 — перші удари годинника починають звучати в штаті Квінсленд в Австралії та на деяких островах  Папуа-Нової Гвінеї.

UTC +9 — саме час зустріти Новий рік у Японії і Кореї.

UTC +8 — черга зустрічати Новий рік переходить до Китаю, частини Південно-Східної Азії: Сінгапуру, Монголії, Малайзії, Філіппін і остріва Балі.

UTC +7 — Коли ми підніматимемо келихи, в Таїланді, Лаосі, В’єтнамі, на островах Кірітіматі (Kiritimati) вже буде 7 година ранку 1 січня.

UTC +6 — Непал, Індія, Бангладеш, Шрі-Ланка. Коли в Делі і Мумбаї будуть зустрічати Новий Рік, у Новій Зеландії буде вже 7 годин 30 хвилин 1 січня.

 

UTC +5 — Новий рік прийде на Мальдіви, до країн Середньої Азії: Пакистану, Узбекистану, Туркменістану, Таджикистану, Киргизстану.

UTC +4 — Вірменія, Азербайджан,  деякі острови в Індійському океані, Дубай зустрічають Новий рік. Далі Новий Рік прийде до Ірану, який на 3 години і 30 хвилин попереду часу в Грінвічі.

UTC +3 — Настає ччерга Кенії, Танзанії, Туреччини, Іраку, Саудівської Аравії, Ємену, Катару та Мадагаскару.

UTC +2 — і ось, нарешті Новий рік дійшов і до України! Також разом з нами піднімуть келихи з шампанським Латвія, Литва, Естонія, Греція, Сирія, Ізраїль, Південна Африка, Замбія, Малаві, Намібія.

UTC +1 — Естафета святкування переходить до Західної і Центральної Європи: Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Норвегія та частини країн Африки.

UTC +0 — і ось, 2021 рік дістався Нульового меридіану (Грінвіч). Свткують Великобританія, Португалія, Ісландія, частина країн Африки. А на островах Кірітіматі (Kiritimati) вже 14 година 1 січня.

 

UTC —1 — Новий рік завітає на Азорські острови.

UTC —2 — Бразилія: Ріо де Жанейро і Сан Рауль.

UTC —3 — Аргентина і країни східної частини Південної Америки,

UTC —4 — Острів Ньюфаундленд (Канада).

UTC —5 — Східна Канада, безліч островів Карибського басейну, частина Південної Америки.

UTC —6 — Східні провінції Канади (Оттава) і США (Вашингтон, Нью-Йорк), західна частина Південної Америки.

UTC —7 — Центральні штати США (Чикаго, Х’юстон) і Канади, Мексика та більшість країн Латинської Америки

 

UTC —8 — Західні райони Канади (Ванкувер), і США (Лос-Анжелес, Сан-Франциско, Сіетл, Лас-Вегас).

UTC —9 — Коли шШтат Аляска (США) зустріне Новий рік на островах Кірітіматі вже буде 23 година 1 січня.

UTC —10 — Гаваї, острови Кука і Таїті.

UTC —11 — і останніми, хто зустріне 2021 рік, будуть острови Самоа та Американське Самоа. А коли жителі Самоа будуть зустрічати Новий Рік, на островах Кірітіматі вже буде перша година ночі 02 січня 2021 року.

 

Якщо в силу обставин вам не вдалося зустріти Новий рік вчасно, не варто засмучуватися: у Вас є в запасі ще мінімум 10 годин.  Головне чітко визначити «з ким» його зустрічати!

 

Редакція “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС” вітає читачів із Новим 2021 роком!