Німецький вірусолог Хендрік Штрек заявив: “Люди повинні заражатися!…”

Німецький вірусолог Хендрік Штрек заявив, що потрібно змінювати стратегію боротьби з коронавірусом COVID-19, дозволивши людям заражатися і отримувати імунітет.

Науковець зазначив, що в Німеччині і Європі в цілому зростає кількість людей, яких тестують на вірус, і “при цьому практично не спостерігається збільшення числа летальних випадків”, – пише Обозрєватєль.

“Оцінюючи ситуацію, не можна обмежуватися виключно даними про кількість заражень”, – сказав він. Штрек підкреслив, що поширення хвороби треба зупинити. “Але чим більше людей заражаються і не розвивають симптомів, тим більше-принаймні тимчасово-набувають імунітет. І вони тим самим більше не сприяють пандемічним подіям”, – пояснив вірусолог.

Все було б добре з «теорією» пана Штрека, коли б не були зафіксовані випадки повторного інфікування на COVID-19 людей, які нещодавно вже перехворіли і, за «теорією Штрека», повинні б мати хоча б «тимчасовий імунітет» до цього захворювання. Але ті, хто захворів, відзначають, що хвороба протікає так само, як і перший раз, а у деяких хворих спостерігаються навіть більш важкі ускладнення, ніж після першого захворювання.

В Україні за минулу добу кількість інфікованих збільшилась  майже на три  тисячі, а загальна кількість інфікованих від початку епідемії становить майже 160 тисяч осіб.

Відповідну інформацію розміщено в  «Системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу» Апарату РНБО України.

За добу одужало 1267 пацієнтів, збільшивши загальну кількість до 70810 осіб.

Кількість хворих теж зросла на 1585 осіб і сьогодні в Україні становить 85628 осіб.

Найбільша кількість інфікованих COVID-19 зафіксовано в Києві та Львівській області.

Від 10 до 15 тисяч інфікованих спостерігається у Харківській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Рівненській та Одеській областях.

Схоже, що значна частина українців вирішила наслідувати «протокол боротьби з COVID-19», запропонований німецький вірусолог Хендріком Штреком. Тому кількість інфікованих протягом останнього місяця у нас триває на позначці в три тисячі осіб щодоби.