Невідомий потайки заліз на президентський борт США

Серйозний інцидент з безпекою стався 4 лютого на авіабазі Ендрюс близько Вашингтона. На авіабазі базується, в тому числі, «Борт номер один» США.

 

Невідомий чоловік несанкціоновано проник на Об’єднану базу Ендрюс між 13:30 і 14:00 за місцевим часом у четвер, 4 лютого 2021 р і сіл в VIP літак Boeing C-40, не будучи виявленим.

 

Прес-служба 316 авіакрила випустила прес-реліз, який підтверджує інцидент. У ньому говориться, що «… дорослий чоловік отримав несанкціонований доступ на перон і проник в літак C-40, закріплений за 89-м авіакрилом. Сили безпеки Об’єднаної бази Ендрюс відреагували, затримали і допитали людину за допомогою Управління спеціальних розслідувань ВПС США ».

 

Пізніше чоловік був переданий місцевим правоохоронним органам. «Ця людина була беззбройна і не заподіяла нікому шкоди, і немає ніяких вказівок на те, що людина мала будь-які зв’язки з екстремістськими групами», – також говориться в прес-релізі.

 

Boeing C-40 Clipper – це спеціальна, модифікована версія літака Boeing 737-700. Літаки C-40B і C-40C використовуються ВПС США для перевезення вищого командування і високопоставлених урядовців.

 

Нагадаємо: