В Національній гвардії розповіли, скільки нових вертольотів отримають у цьому році

Впродовж 2 років до Національної гвардії надійдуть 10 нових вертольотів виробництва компанії «AIRBUS HELICOPTERS». Про це повідомляє прес-служба відомства. 

 

Поставки вертольотів типу H225 для потреб Національної гвардії України продовжуються відповідно до угоди між «AIRBUS HELICOPTERS» та державним підприємством «Українське авіаційно-транспортне підприємство «Хорів-АВІА» підписаної ще у 2018 р. Умовами контракту передбачено впродовж 2018-2022 років передати дванадцять вертольотів типу H225 для потреб Національної гвардії України.

 

У цьому році до НГУ буде поставлено 6 вертольотів  H225, а 2 наявних вертольоти відправлять до Франції  для проведення модернізації та з метою доукомплектування гелікоптерів. 

 

Вертольоти оснащені двома потужними двигунами «Makila 2A», сучасною авіонікою, новітніми системами керування польотом, системою автоматичного пілотування, системами десантування особового складу, пошуку та рятування, які значно знижують навантаження на пілотів та  підвищують рівень виконання завдань і забезпечення безпеки польотів.

 

Крім того, компанія «AIRBUS HELICOPTERS» продовжить підготовку екіпажів повітряних суден.  Упродовж 2018-2019 представники компанії вже перенавчали два екіпажі НГУ та частину інженерно-технічного складу (на території Франції, Шотландії та Німеччини для забезпечення обслуговування та експлуатації зазначених вертольотів).

 

Нагадуємо: 

 

 

Читайте нас також у Телеграмі

 

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку