Суборбітальна ракета New Shepard компанії Blue Origin у вівторок вперше в історії компанії вивела на космічну висоту капсулу з людьми – з найбагатшою людиною світу Джеффом Безосом на борту.

 

Про це повідомляє Економічна Правда. Старт ракети відбувся о 16.11 за Київським часом. Після старту космічний апарат піднявся на висоту близько 50 км де розділився на дві частини: капсула з екіпажем продовжила політ у гору, а ступінь з пасажирами продовжила підійматися у гору. Досягнувши висоти понад 100 кілометрів космічний апарат з людьми почала опускатися на землю за допомогою парашутів. 

 

Політ тривав більше ніж 10 хвилин. 

 

Багаторазовий космічний корабель New Shepard має розміри 18 метрів у висоту та  шириною 4 метри. Бустерна установка підіймає герметичне пасажирське судно на висоту близько 76 км. Імпульс підносить капсулу вгору в космос. Після цього вона опускається на землю під трьома парашутами. Ракета-носій теж повертається додому.

 

Крім Безоса, на New Shepard до космосу злітали його брат та керівник акціонерного капіталу Марк Безос, а також жінка-пілот Воллі Фанк (82 роки) і нідерландець Олівер Деймен (18 років). Останні двоє таким чином є найстаршою та наймолодшою людиною, які побували у космосі.

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial