У звіті ВМС США зазначено, що американський флот має намір провести випробування нової протикорабельної крилатої ракети LRASM, що позиціонується як знищувач кораблів Чорноморського флоту ВМФ Росії. Випробування будуть проведені «в реалістичних умовах». З опублікованого документа випливає, що США планують протестувати ракету в повітряному просторі над Чорним морем.

 

«Днями офіс директора з експлуатаційних випробувань та оцінки (радника Пентагону за оперативними і бойовим випробуванням і оцінками систем озброєння) опублікував щорічний звіт. У ньому сказано, що в нинішній версії LRASM мають програмні збої, в зв’язку з чим ВМС слід провести ретельний процес тестування нової версії, щоб переконатися, що вона продемонструє свої можливості в реалістичних умовах експлуатації.

 

У Москві захвилювалися і вже назвали майбутні випробування в Чорному морі «небезпечними». Ряд російських джерел пишуть, що «Росія навряд чи погодиться на випробування будь-яких американських ракет в водах Чорного моря, не кажучи вже про те, що готова буде відповісти на будь-які небезпечні дії США щодо свого флоту».

 

У Москві загрожують відповідними пусками крилатих ракет і гіперзвукових ракет «Циркон», біля берегів США.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial