На території білорусі розпочато раптову перевірку бойової готовності

рб

  На території білорусії за наказом самопроголошеного президента лукашенка розпочато раптову перевірку бойової готовності. Про це повідомила пресслужба міноборони рб.


  Військам належить у найкоротші терміни висунутись у призначені райони, провести їхнє інженерне обладнання, організувати охорону та оборону, навести переправи через річки Неман та Березина.

 

  Перші підрозділи ЗС РБ висунулися із пунктів постійної дислокації. Зокрема, почалися пересування 38-ї окремої десантно-штурмової бригади (38 одшбр, Брест). У складі колони не менше 25 БТР-80, близько 30 вантажівок МАЗ з особовим складом та майном, 3 буксировані автомобілем МЗКТ “Волат” 120-мм міномета 2Б23 “Нона-М1”, 2 паливозаправники, командно-штабна машина Р-14 машини зв’язку, не менше 5 машин прикордонної служби РБ, машина швидкої допомоги та 2 польові кухні. Рух цивільного транспорту дорогами обмежений.

 

  Як видно на карті, ці річки не знаходяться поблизу кордону з Україною. Ріка Німан протікає у північно-західній частині країни, на територіях Мінської та Гродненської обл. і далі територією Литви.

 

  А ріка Березина повністю знаходиться на території Білорусі та протікає територією чотирьох областей: Вітебській, Мінській, Могилівській та Гомельській. Найближча точка цієї річки до кордону з Україною — це її гирло, яке знаходиться у селі Берегова Слобода (Речицький район, Гомельської області).

 

  Із найближчої точки до кордону з Україною мінімум 80 км.

 

Заставка НАГАДУЄМО