Кремль відкинув різдвяну мирну ініціативу Володимира Зеленського

  12 грудня 2022 року президент України Володимир Зеленський звернувся до країни-агресора з “Різдвяною мирною ініціативою” – запропонував росії розпочати виведення своїх військ з території України на Різдво.


  Кремлівський глашатай пєсків озвучив відповідь свого керівництва на “Різдвяну мирну ініціативу” президента України. Він заявив, що про виведення російських військ з України до кінця року “не може бути й мови”. Пєсков закликав Київ “враховувати нові реалії”, тобто погодитися з анексію українських територій рфією.


  Схоже, що кремль ще сподівається до кінця січня-лютого 2023 року відновити військовий потенціал збройних сил  та здійснити ще один “великий наступ”.

 

  “Я не стверджую, що це точно відбудеться, але враховуючи мобілізацію, а також тренування “мобіків” і рух їхньої важкої зброї по країні, вони точно зберігають надії на те, що вони зможуть пробитися крізь нашу лінію та просунутися глибше в Україну”, – заявив Дмитро Кулеба. За його словами, Україна робить усе можливе, аби цьому завадити.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова