На озброєння ВПС РФ надійшли п’ять перехоплювачів МіГ-31БМ та п’ять вертольотів Мі-8МТВ-5-1

У середу, під час так званого «єдиного дня військової прийомки», російській армії передали п’ять модернізованих винищувачів-перехоплювачів МіГ-31БМ та п’ять вертольотів Мі-8МТВ-5-1, повідомляє Ukrainian Military Pages

Повідомляється, що надзвукові винищувачі-перехоплювачі МіГ-31БМ поповнили авіаполк Центрального військового округу (ЦВО) у Красноярському краї. Літаки пройшли модернізацію і ремонт, була оновлена авіоніка і радіоелектронні системи, поліпшені тактичні характеристики. МіГ-31 вже прибули на аеродром базування і найближчим часом мають заступити на бойове чергування.

Того ж дня, Казанський вертолітний завод холдингу «Вертольоти Росії» (входить у ДК «Ростех») достроково передав Міноборони РФ п’ять військово-транспортних гелікоптерів Мі-8МТВ-5-1 – завершальну партія за контрактом 2011 року. Серед особливостей Мі-8МТВ-5-1 – форма носової частини, а також розширені ліві двері. Замість стандартних стулок, що відкидаються вручну, – апарель, яка відкривається за допомогою гідравлічного приводу, що значно скорочує час підготовки гелікоптера до навантаження і вивантаження.

 

«На машинах встановлені сучасні засоби захисту типу УВ-26М вітчизняного виробництва. Проведена адаптація фюзеляжу вертольота під установку системи радіоелектронної боротьби Л-370», – заявив в доповіді міністру оборони РФ Сергію Шойгу керуючий директор Казанського вертолітного заводу Юрій Пустовгар.